Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okno patrí svojimi vlastnosťami k najkvalitnejším výplňam otvorov s prednosťami - krásou, prirodzenosťou, statickou pevnosťo a technológiou. Zaisťuje užšiu harmóniu medzi oknom a Vašim interiérovým a exteriérovým vkusom.

VDD UNI

VDD UNI je okno s troma prednosťami - krásou, prirodzenosťou a technológiou. Základnými materiálmi systému sú drevo a hliník, ktoré zabezpečujú jeho dokonalú tepelnú a zvukovú izoláciu, čo vedie k úsporám energie a efektívnej redukcii zvuku.

Eurookná

Na výrobu eurookien a eurodverí používame certifikovaný drevený trojvrstvový eurohranol zo smreku, meranti alebo dubu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom a zmenám teplôt. Zabezpečujeme tak tvarovú stálosť Eurookien.

Špaletové okná

DREVENÉ ŠPALETOVÉ (KASTLOVÉ OKNÁ) zdobia historické budovy už viac než sto rokov. Historické špaletové okná, vyrábané našou spoločnosťou, VYCHÁDZAJÚ Z PÔVODNEJ ORIGINÁLNEJ KONŠTRUKCIE, aj keď pri ich výrobe využívame technológie spojené s poznatkami 21.storočia.

Plastové okná

Či už má okno ponúknuť dobrú tepelnú izoláciu, zvonku neuvidíte. Ale výrazne sa to odrazí až na Vašich nákladoch na kúrenie. Séria okien IDEAL presvedčí svojou vnútornou hodnotou a pomôže Vám ušetriť energiu.