Kolekcia EUROOKNÁ

Na výrobu eurookien a eurodverí používame certifikovaný drevený trojvrstvový eurohranol zo smreku, meranti alebo dubu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom a zmenám teplôt. Zabezpečujeme tak tvarovú stálosť Eurookien.
Koncept VDD reprezentuje technicky a dizajnérsky vyvážené riešenie profilu okna. Umožňuje reagovať na rozmanité zákaznícke požiadavky.

VDD-eurookna-1

Pasívne riešenie

Vďaka použitiu dvojskla - trojskla, štandardne zabudovaným bezpečnostným prvkom a výberom kvalitného tesnenia, spĺňajú naše eurookná štandardy pre pasívny a energetický dom. Príďte sa presvedčiť o kvalite naších produktov do nášho showroomu.

Povrchová úprava
podľa vaších požiadaviek

Na úpravu okien používame náterové produkty od firmy ADLER. Firma ADLER je jedna z najlepších firiem v Európe, ktorá sa zaoberá výlučne povrchovou úpravou dreva a dôkazom toho sú dosiahnuté európske certifikáty kvality, ktoré vlastní ako jedna z malá firiem.

Kvalita
izolačných skiel

Izolačné sklá sú tvorené dvoma tabuľkami, medzi ktorými je vložený hlinikový popr. nerezový rámček vymedzujúci vzdialenosť tabúľ. Medzi sklami je hermeticky uzavretá komora. Štandardné sklo pre naše výrobky je: sklo 4 - 18 - 4, kde je tepelný koeficient skla = 1,0 W/m2k a zvukový koeficient skla Rw=32db.

Celoobvodové kovanie
SIEGENIA

Strieborná povrchová úprava kovania dáva oknám nový stýlový a príťažlivý vzhľad. Jej podstatou je trojnásobná protikorózna povrchová úprava s použitím chrómu.Tento spôsob chromátovania sa považuje za priaznivý pre životné prostredie.
ŠPÁROVÉ VETRANIE - pri preradení kĺučky do 45 stupňovej polohy sa okenné krídlo vyklopí 10 až 13 mm. Tento systém obsahuje aj protiprievanovú poistku, pri ktorej sa okná nebudú samovoľne zatvárať.

VDD-eurookna-13
VDD RUSTIK 78

Je okno s historizujúcim profilom ktoré zvýrazňuje celodrevený charakter stavebnej výplne bez znížnia jej technickej hodnoty. Okno je dodávané vo vyhotovení štandard pre izolačné dvojsklo, ako i thermo pre trojsklo. „PRÍJEMNÝ“ profil je výsledkom práce dizajnéra.

VDD-eurookna-4
VDD THERMO 78

Je horúcou novinkou z dielne našej konštrukcie. Nekompromisne vyriešený každý profil v záujme dosiahnutia totálneho užívateľského komfortu, dlhj životnosti, bezúdržbovosti a v tomto segmente okien neprekonateľných technických parametro. Najlepšie okno na trhu.

VDD-eurookna-15
Euro drevené Okná