Kolekcia HISTORIK

Nielen názov týchto interiérových dverí je odvodený od tradičných línií starého viedenského štýlu, ktorými sú široké lišty a zárubne, či výrazné frézovanie. Napriek tomu však tieto interiérové dvere spĺňajú základné znaky modernej výroby: zvuková izolácia a trvanlivosť.
Tieto výplňové dvere sa využívajú tak v moderných bytoch, kde určujú aktuálny trend bývania, ako aj vo veľkých historických komplexoch, ktoré dopĺňajú celkový dojem dobovosti.

VDD-orava-historik-dvere-1

Možnosť kombinácií

Vďaka viacerých prevedeniam našej série Historik, vieme zladiť naše dvere s akýmkoľvek vaším interérom a dodať mu tak pocit výnimočnosti, luxusu a elegancie.
Kvalita naších interiérových dverí odzrkadľuje dlhoročnú spokojnosť naších zákazníkov po celej Európe. Pri výrobe dbáme na vysokú kvalitu použitých surovín a precízneho výrobného procesu a veríme tak, že spojením týchto vlastností dosiahneme dvere, ktoré prežijú niekoľko desaťročí.

Technológie v modernom prevedení

Našou víziou pri výrobe interiérových dverí nieje len estetická časť. Rovnako si kladieme za prioritu aj technické prevedenie, kde ponúkame dvere v rôznych variantoch otváranie, možnosti dvojkrídlových dverí alebo protipožiarnom prevedení, ktoré spĺňa najprísnejšie normy Európskej únie.

Alt Wien Standard

Naše dvere Alt Wien - Standard sú tie pravé repliky dverí, ktoré boli vyrobené ozajstnými majstrami v minulých časoch. Zapáčia sa každému, kto má rád klasiku alebo si zariaďuje interiér v secesnom štýle. Sú charakterisktické aj okrasným kovaním Alt Wien.

VDD-orava-historik-dvere-alt-vien-standard
Alt Wien Original

Dvere štýlu Alt Wien - Originál sú určené do historických budov, kde musí byť zachovaný pôvodný design dverí. Vhodné sú ale aj pre interiér s vysokými stropmi a silnými stenami, kde kazetové obložky pôsobia obzvlášť esteticky.

VDD-orava-historik-dvere-alt-vien-original

Art Deco

Naše dvere Alt Wien - Deco sú tie pravé repliky dverí, ktoré boli vyrobené ozajstnými majstrami v minulých časoch. Zapáčia sa každému, kto má rád klasiku alebo si zariaďuje interiér v secesnom štýle. Sú charakterisktické aj okrasným kovaním Alt Wien.

VDD-orava-historik-dvere-alt-vien-standard

Prevedenie dverí

VDD-orava-vzorkovnik

Typy skiel

HISTORIK Kolekcia