Kto sme

VDD-orava-vyroba-okien-dveri

Okná a dvere s tradíciou z Oravy

Spoločnosť VDD Orava sa v priebehu niekoľkých rokov stala úspešným výrobcom nie len DREVENÝCH EURO-OKIEN, ale aj INTERIÉROVÝCH ČI EXTERIÉROVÝCH DVERÍ, SCHODÍSK, LOGGIÍ A RÔZNYCH PRODUKTOV Z DREVA. Taktiež zabezpečuje kompletnú DODÁVKU PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKIEN AKO AJ TIENIACEJ TECHNIKY.

Primárnym cieľom spoločnosti je poskytovať zákazníkom spoľahlivé ale najmä efektívne riešenia v oblasti výplňových otvorov či sa jedná o novostavbu, rekonštrukcie alebo historické budovy. Ku všetkým výrobkom je zabezpečená kompletná služba od zamerania priamo na stavbe až po dodávku a profesionálnu montáž. Kvalita výrobkov je garantovaná okrem certifikátov aj 5 ročnou zárukou, ktorú potvrdzujú referencie desiatok spokojných zákazníkov.

Showroom

Srdečne Vás pozývame do nášho showroomu,
kde Vám radi ukážeme a predvedieme všetky naše produkty a spoločne navrhneme riešenie.

VDD-orava-showroom-1
VDD-orava--showroom-2

Výroba

Výrobná hala

Je vybavená kvalitnými strojmi na opracovanie dreva, aby mohli byť dodržané moderné technológie opracovania dreva. Vo vybavení dielne nechýbajú frézy, egalizačná a pásová brúska, rámový a veľkoplošný lis či linka na povrchovú úpravu dreva so závesnými hákmi.

VDD-orava-vyroba-1
Najmodernejšie stroje

K najnovším a najmodernejším strojom patria CNC stroje na obrábanie interiérových dverí a eurookien, ktoré dokážu zefektívniť výrobu a kvalitu požadovaných výrobkov.

VDD-orava-vyroba-2
Precízna práca

Tým odborníkov sa stará, aby výsledok našej práce bol odzrkadlením spokojných zákazníkov.

VDD-orava-vyroba-3