Kolekcia ŠPALETOVÉ OKNÁ

DREVENÉ ŠPALETOVÉ (KASTLOVÉ OKNÁ) zdobia historické budovy už viac než sto rokov. Historické špaletové okná, vyrábané našou spoločnosťou, VYCHÁDZAJÚ Z PÔVODNEJ ORIGINÁLNEJ KONŠTRUKCIE, aj keď pri ich výrobe využívame technológie spojené s poznatkami 21.storočia.

VDD-orava-spaletove-kastlove-okna-1

Kvalita prevedenia

Symbióza starých truhlárskych majstrov s najmodernejšími technológiami nám umožňuje vyrábať špaletové a kastlové okná S PARAMETRAMI POROVNATEĽNÝMI S VLASTNOSŤAMI MODERNÝCH EUROOKIEN.

VDD-orava-spaletove-kastlove-okna-2

Dlhoročné skúsenosti

Značnú časť naších referencií tvoria práve špaletové okná. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a rokmi overenými postupmi práce, si naše výrobky našli svojích majiteľov nielen na Slovensku ale aj celej Európe.

V našom portfóliu sa nachádzajú aj interiérové dvere Viedenského štýlu (kolekcia HISTORIK), ktoré váš priestore premenia na unikátny staro-viedenský rustikálny štýl.

Podľa vaších predstáv

Špaletové (skrinkové) okná vieme prispôsobiť akémukoľvek priestoru. Náš tým designérov Vám pripravý návrh presne podľa vyších predstáv. Vďaka širokému sortimentu profilov, môžeme váš priestor skrášliť rôznymi obložkami, ozdobnými priečnikmi, individuálnymi rezbami alebo historickým okenným kovaním.

Renovácia krásnej budovy v historickom prevedení s dôrazom na premyslenú technológiu.

Okno Špaletové
  • - veľká komora zaisťuje zodpovedajúce statické zosilnenie
  • - estetické a neviditeľné tesnenie
  • - 15 stupňové skosenie hrany rámu a krídla zaisťuje optimálny prietok vody a dáva profilu moderný a elegantný vzhľad
  • - 13 mm kovanie drážky centrum odsadenie od okraja rámu umožňuje použiť väčšie háčiky, a tým sa zvyšuje ich odolnosť proti vlámaniu
VDD-orava-spaletove-kastlove-okna-produkt
Špaletové Okná