Žálúzie & Rolety

K všetkým naším oknám Vám vieme zabezpečiť aj vysokokvalitné žalúzie a rolety od renomovaného predajcu ISOTRA, s ktorým máme dlhoročné partnerstvo a spokojných zákazníkov. Široké portfólio produktov a možností osadenia zabezpečujú, že si každý klient príde na svoje.

ISOTRA
VDD-orava-zabradlie-zaluzie-1

Interiérové rolety

Vhodnou alternatívou k tradičným interiérovým žalúziám sú rolety na okná a látkové zatemnenie. Zatemňovacie rolety sú vyrobené z látky, ktorá úplne pohlcuje svetlo. Využívajú sa najmä v administratívnych budovách, školách a laboratóriách, najmä kvôli ich funkčnosti. V ponuke máme tiež klasické látkové rolety s možnosťou výroby na mieru. Veľmi populárne sú látkové Plissé žalúzie a japonské steny, ktoré výrazne oživia váš interiér a dodajú mu nádych podľa vášho výberu. Ponúkame tiež strešné rolety na mieru, vonkajšie (predokenné) rolety a screenové rolety, najmä na exteriérové použitie.

VDD-orava-zabradlie-zaluzie-2

Interiérové žalúzie

V rámci vnútorných žalúzií ponúkame niekoľko produktových radov: horizontálne žalúzie, strešné žalúzie a vertikálne žalúzie. Všetky tieto produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, moderným dizajnom a prijateľnou cenou. Najbežnejšie používaným typom vnútorných žalúzií sú horizontálne žalúzie. Majú hliníkové lamely, ktoré sú vysoko odolné a ľahké zároveň. Vertikálne žalúzie s látkovými lamelami sú vhodné k zatieneniu veľkých plôch či predeleniu veľkých miestností. Strešné žalúzie sa postarajú o príjemné zatemnenie strešných priestorov.

VDD-orava-zabradlie-zaluzie-3

Exteriérové rolety

Exteriérové rolety zabezpečujú nielen tieniacu a bezpečnostnú funkciu, no sú tiež architektonickým prvkom budov a domov. Poskytujú vysoký stupeň zatienenia a znižujú hladinu vonkajšieho hluku. Majú termoregulačný a ochranný efekt. Výhodou je elektrické ovládanie a možnosť doplnenie integrovanej siete proti hmyzu.

VDD-orava-zabradlie-zaluzie-4

Exteriérové žalúzie

Vďaka špeciálnemu tvaru lamiel predokenných exteriérových žalúzií je zaistené vynikajúce zatienenie priestoru a vysoký termoregulačný efekt. Táto technológia je vhodná na zatienenie rodinných domov aj administratívnych budov. Lamely vonkajších horizontálnych žalúzií vytvárajú v zavretom stave celistvú, dokonale tieniacu plochu. Po celej dĺžke lamely je vlisovaná guma, čím žalúzia efektívne podporuje termoizolačné vlastnosti domu - šetrí energie, náklady na klimatizáciu a vytvára príjemnú klímu interiéru. Pri správnom nastavení lamiel zabránite vstupu slnečného svetla aj horúčavy, ale priestor sa bude zároveň vetrať. Vonkajšie žalúzie tiež poskytujú ochranu vášho súkromia a zvyšujú bezpečnosť domu.

VDD-orava-zabradlie-zaluzie-5
Žalúzie a rolety